Apartmány Krkonoše

Ubytování Krkonoše apartmány - řada milovníků krásné přírody při výběru cíle svých výletů nebo dovolené často bez váhání volí Krkonoše. Není náhodou, že tato oblast patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější v Čechách. Krkonoše turistika láká návštěvníky z celé republiky. Zejména naše apartmány v Krkonoších v obci Strážné jsou oblíbené, díky jedinečné přírodě v okolí, která celoročně láká k návštěvě řadu turistů, ale i nadšených sportovců. Vyžití je tu opravdu široké a na své si přijde snad každý návštěvník našeho penzionu, který zavítá do  tohoto nádherného koutu naší země a hledá apartmány  Krkonoše . U nás nepochybně najdete ubytování, se kterým budete spokojeni. Apartmán - Krkonoše čeká na vás. U nás si každý návštěvník přijde na své a bude mít ideální zázemí během pobytu.  

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše - Ideální podmínky jak pro letní, tak zimní rekreaci naleznou návštěvníci v obci Strážné, kde je celoročně právě možné se věnovat různým aktivitám. V obci Strážné také naleznete ubytování v našich  apartmánech Krkonoše. Náš penzion Strážné (Šestidomí) uvítá návštěvníky v kteroukoliv roční dobu. Ať vyznáváte třeba pěší turistiku, cyklistiku, nebo raději dáváte přednost v zimě lyžím. Tento kout vám nabídne všechno. Dokonce nedaleko naší boudy naleznete půjčovny sportovního vybavení a navíc některé trasy začínají přímo zde. 

Letní sezóna - nejen rodinné apartmány Krkonoše

Oblast Krkonoš nabízí jedinečné podmínky pro rekreaci návštěvníků, ale také široký výběr různých typů ubytování. Nabídka ubytování Vrchlabí a okolí je bohatá. Zajistit si u nás můžete rodinné apartmány,  luxusní apartmány pro celou skupinu, případně jen apartmány pro 2 osoby.   

Letní sezóna - aktivity 

Ubytování kola krkonoše - v letní sezóně mezi oblíbené aktivity patří cyklistika, pěší turistika. Ani příznivci tenisu nebudou v obci Strážné zklamáni, neboť tu jsou k dispozici také tenisové kurty, hřiště pro nejmenší a malé fotbalové hřiště. Během horkých letních dnů ocení návštěvníci venkovní koupaliště a při nepřízni počasí můžete navštívit aquapark v nedalekém Špindlerově Mlýně. Zde návštěvníci najdou také bobovou dráhu a oblíbené lanové centrum. Při zvážení, že naše ubytování apartmány v Krkonoších jsou vždy v dostupné vzdálenosti od uvedených aktivit, zbývá už jen vybrat termín a vyrazit k nám! 

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže krkonoše - zejména příznivci lyžování a jízdy na snowboardu vědí, že Krkonoše jim v zimě nabídnou ideální podmínky pro provozování těchto sportů. Splněným snem jsou pro návštěvníky pak apartmány na sjezdovce - ubytování Krkonoše. Na své si přijdou nejen nároční lyžaři, ale i ti nejmenší, které se teprve učí zvládat první obloučky. Pro ty jsou určeny lyžařské školy s perfektním zázemím a zkušenými instruktory. Mezi oblíbená střediska patří zejména Herlíkovice nebo Špindlerův Mlýn. V oblasti Krkonoš najdou běžkaři několik set kilometrů upravených tras. 

Pronájem apartmánů v Krkonoších

Většina návštěvníků zdejšího kraje nepřijíždí na pouhý den, nýbrž zůstává déle a potřebuje ubytování. Pokud hledáte  ubytování v apartmánech v Krkonoších, tak můžete být bez obav. Zejména obec Strážné má nabídku, ze které si vybere každý, včetně toho nejnáročnějšího klienta. Jestli hledáte apartmány s vlastní kuchyní v Krkonoších, luxusní a nové apartmány, rodinné apartmány nebo jen apartmány pro 2 osoby, tak to vše vám nabízí naše bouda Šestidomí. Ubytování Strážné, které nabízíme, vás určitě nadchne. Na ty, co si během dovolené chtějí odpočinout od vaření, si mohou pochutnat na místních kulinářských specialitách, které nabízí naše restaurace Strážné.

Apartmány Krkonoše - ubytování

Ať vyrážíte do Krkonoš za poklidnou rekreací nebo aktivním sportováním, určitě vás bude zajímat, kde najdete právě ty ideální apartmány v Krkonoších, které vám budou vyhovovat po všech stránkách. Naše chalupa Strážné vám poskytne pobyt uprostřed krásné přírody v centrální oblasti Krkonoš, kde si můžete užít i s veškerým pohodlím.