Ubytování kola Krkonoše

Aktivní dovolená pro všechny - Krkonoše na kole

Ti, kdo chtějí vyrazit na cenově dostupnou dovolenou spojenou se sportovními aktivitami uprostřed nádherné přírody nemusí cestovat nikam daleko, nýbrž mohou s jistotou zamířit na sever naší země do oblíbených Krkonoš. Poznat Krkonoše na kole je velmi oblíbený způsob, jak trávit aktivní dovolenou.  Ubytování - kola - Krkonoše jsou pojmy, které jdou náramně dohromady. Tato oblast nabízí všechny možné kategorie ubytování. Nezáleží, zda se vydáte na dovolenou jako rodina, skupina přátel nebo pouze jako jednotlivci. Nabídka ubytování Vrchlabí a okolí, kterou poskytujeme, je natolik široká a pestrá, že  každý návštěvník si najde takové, které mu bude maximálně vyhovovat. Mezi jedno z nejoblíbenějších patří právě naše ubytování Strážné. Tato obec poskytuje návštěvníkům velmi kvalitní zázemí během dovolené. Naše penziony Strážné jsou velmi oblíbené pro svou svůj vysoký standard, perfektní zázemí v bezprostřední blízkosti a pro výhodné ceny. Stejně tak si návštěvníci této obce mohou pochutnat na místních specialitách, které nabízí naše restaurace Strážné

Krkonoše na kolech

Vydat se na kole po Krkonoších je ideální pro spoustu návštěvníků, kteří mají rádi aktivní způsob trávení volného času uprostřed nádherné zachovalé přírody. Není proto divu, že se tato destinace stává rok od roku čím dál oblíbenější. Na kole v Krkonoších se budete cítit jako ryba ve vodě. Krkonoše disponují řadou atraktivních cyklotras, které spojují některá oblíbená horská střediska. Větší vzdálenosti dokážete se svým kolem překonat díky službě cyklobusů. Máte tak možnost navštívit mnohem více míst a nespoléhat pouze na vlastní síly. Jízda na kolo - Krkonoše, to je radost a krásné zážitky pro všechny, co vyznávají aktivní trávení dovolené. Naše ubytování Krkonoše se umí o cyklisty skvěle postarat

Ubytování - Krkonoše na kolech

Objevovat krásy krkonošské přírody při jízdě na kole láká řadu lidí. Ti, kdo se rozhodnou strávit dovolenou tímto způsobem bude jistě zajímat, jaké jsou podmínky, služby a zázemí pro cyklisty. Dobrou zprávou je, že každý rok se služby zdokonalují. Kromě upravených a velmi dobře značených cyklotras se v každém větším středisku nachází servis a půjčovna kol - Krkonoše. Není proto nezbytně nutné pořizovat si drahé vybavení, ani se s kolem nemusíte vláčet na místo. Vše potřebné si můžete zajistit na místě a bez starostí. Pokud patříte mezi sportovce, kteří vyhledávají náročnější terény a adrenalin, tak vás jistě zaujme sjezd na kolech v Krkonoších. Dokonce se nemusíte ani obávat náročného výšlapu na vrchol kopců. Využít můžete některých lanovek v řadě krkonošských středisek. Pokud jde o ubytování, tak i zde mohou být návštěvníci spokojeni s naší širokou nabídkou od malých dvoulůžkových pokojů po nadstandardně vybavené apartmány pro větší skupiny návštěvníků. Chata Strážné často bývá nejžádanější volbou pro rodiny nebo větší skupiny přátel. Ideálním cílem aktivní dovolené tak jsou Krkonoše na kolech. Naše bouda Šestidomí vám je plně k dispozici. 

Atraktivní dovolená pro všechny: kola - Krkonoše

Krkonoše turistika - četnost a mnohakilometrová délka cyklotras napříč Krkonošemi každoročně láká řadu návštěvníků. Trasy mají různou náročnost, proto si každý návštěvník může najít tu, která mu bude nejlépe vyhovovat. Ti náročnější sportovci se mohou vydat na kole po hřebenech Krkonoš, případně mohou vyzkoušet i náročnější sjezd. Méně zdatní mohou zvolit některou nenáročnou trasu a spolehnout se na občerstvovací zastávky v některých střediscích, kde načerpají další síly na cestu. Síly vám ušetří také půjčovna elektrokol Krkonoše. Váš rádius dojezdu se zvýší. Jízda na kole  - Krkonoše, je skutečně pro každého, proto neváhejte a vyjdete se ještě letos za poznáním zdejší nádherné přírody.

Krkonoše kola v létě a v zimně ráj lyžařů 

Ubytování lyže Krkonoše - navštívit Krkonoše se vyplatí celoročně. Dovolená Krkonoše totiž nikdy nekončí. Kromě zmiňovaných aktivit spojených s letními měsíci je tato oblast hojně navštěvována lyžaři v zimních měsících. Četné upravované běžecké trasy a sjezdové tratě představují Krkonoše pro lyžaře zimní ráj. Pro delší pobyty rodin nebo skupin přátel je pak ideální vyhledat naše apartmány Krkonoše. Nabídka ubytovacích kapacit, které návštěvníkům poskytujeme, velmi široká a cenově výhodná. Určitě si každý návštěvník najde takové, které mu bude po všech stránkách vyhovovat.