Chata a chalupa Strážné

Řada lidí, která hledá tu správnou destinaci pro svou dovolenou, často uvažuje o vzdálených a někdy i exotických místech. Pravdou však je, že za hezkou přírodou a ubytováním s komfortem, které nadchnou i ty nejnáročnější klienty, nemusíme jezdit nikam daleko. Naše komfortní  chalupa Strážné s kompletním vybavením se staly oblíbeným zázemím a cílem nejen pro řadu rekreantů, ale i pro nadšené sportovce. Ubytování Strážné určitě osloví i vás.

Horské chaty Strážné 

Naše chata Strážné - Bouda Šestidomí poskytuje návštěvníkům veškerý komfort a zázemí na vysoké úrovni. Pokud jste tedy hledali chalupu ve Strážném, která nabízí "ubytování Krkonoše", tak jste na správné adrese. V nabídce máme 2 typy apartmánů a 6 pokojů. Ubytovací kapacity se nacházejí v jedné z nejatraktivnějších částech Krkonoš. Zvláště apartmány Krkonoše jsou velmi žádané. Tato lokalita si získala velkou oblibu díky mimořádně pestrým možnostem aktivit během všech ročních období. Návštěvníci se zde mohou např. vydat na jednu z mnoha turistických tras. Na své si přijdou doslova všichni bez rozdílu věku nebo fyzické zdatnosti, neboť zdejší turistické trasy mají různé délky a náročnosti. 

Cykloturistika u nás jede!

Ubytování kola Krkonoše - zkrátka nepřijdou ani cyklisté, kteří se u nás ubytují, neboť se mohou vydat na objevování atraktivního okolí a jistě je potěší, že cestování si mohou zkrátit a urychlit, když použijí službu zdejšího cyklobusu. Útulná chata u lesa Strážné Krkonoše, kterou provozujeme, se tak může stát pohodlným a praktickým výchozím bodem pro vaše turistické výlety ale i skvělým ubytováním pro každého návštěvníka. Kromě skvělého ubytování a sportovního vyžití nabízí v naší restauraci Strážné návštěvníkům i gastronomický zážitek. Ochutnejte jejich místní speciality!

Stylové ubytování - chata Strážné - pronájem

V samém srdci Krkonoš vám naše Chata Strážné poskytne ubytování na vysoké úrovni. Každý návštěvník při delším pobytu si může pronajmout naší chatu (boudu Šestidomí), která mu bude vyhovovat po všech stránkách. Ať cestujete jako rodina, skupina přátel nebo třeba jen ve dvou na romantickou dovolenou. Možnosti ubytování jsou zde široké. Chata Strážné Krkonoše může být i vaším cílem při příští dovolené. Určitě nebudete litovat. 

Chata Strážné - zimní rekreace snů

Ubytování lyže Krkonoše - pro vyznavače lyžování nebo jízdě na snowboardu je obec Strážné ideálním místem. A naše chalupa Strážné je ideálním místem pro trávení vaší zimní dovolené. Nabízíme špičkové ubytování s veškerým komfortem o různých kapacitách. V zimě se tato lokalita mění na moderní lyžařské středisko s potřebným zázemím. Přímo v místě se nacházejí sjezdové tratě různé náročnosti.  Zdatní, ale i méně zdatní lyžaři, kteří se teprve tomuto sportu učí, si přijdou na své. Navíc začínající lyžaři mohou využít služeb místní lyžařské školy. Ti, co vyhledávají adrenalinovou jízdu na snowboardu, tak mohou vyrazit do místního freestyle snowparku. 

Chalupa Strážné

Chaty a chalupy Strážné jsou ideální možnosti ubytování v této atraktivní lokalitě. Kdo sem přijede, tak nejen že nebude litovat, ale zábava pro zdejší návštěvníky zde samozřejmě nekončí se západem slunce, ale kdo chce pokračovat s lyžováním, může využít umělého osvětlení ve večerních hodinách. V místě samozřejmě nechybí ani půjčovna sportovního vybavení. Kromě sjezdového lyžování jsou zde také přímo ideální podmínky pro běžkaře. Ty jistě potěší, že v okolí obce Strážné se nachází řada upravovaných a dobře značených běžkařských tratí. Dovolená Krkonoše je zárukou skvělého zážitku pro každého. Návštěvníci mohou navíc využít služeb místního bistra pro rychlé občerstvení. Neváhejte a zjistěte, jaká je dostupnost naší chaty / chalupy ve Strážném.

Strážné a okolí

Horské chaty Strážné jistě potěší svým vybavením a umístěním každého návštěvníka. Naše penziony Strážné mají ideální polohu, kterou si návštěvníci pochvalují. Ti, kdo se rozhodnou vyrazit za poznáním přilehlého okolí, tak mohou navštívit nedaleký a turisticky rovněž atraktivní Špindlerův Mlýn. Zde nalezne zábavu celá rodina. Od bobové dráhy, lanového parku, až po turistické trasy a další sjezdové tratě v zimním období. V místě je také možné dojednat projížďku na koních. Horské chalupy Strážné jsou skvělým výchozím bodem pro aktivní a zábavnou dovolenou v Krkonoších.

Naše chata / chalupa Strážné vás nadchne!

Krkonoše turistika - ať vyrazíte do Krkonoš v kteroukoliv roční dobu, s rodinou, přáteli, tak si můžete být jisti, že si užijete skvělou dovolenou, kam se budete chtít zase vrátit. Ubytování Vrchlabí a blízké okolí, zejména pak obec Strážné, představuje kombinaci nádherné přírody a ideálního zázemí, která  všechny návštěvníky bezpochyby potěší. Naše horská chata Strážné vás nadchne!