Restaurace Strážné

Restaurace Strážné - Bouda Šestidomí je vám k dispozici

Většina zkušenějších, ale i méně zcestovalých turistů má návštěvu Krkonoš spojenou s aktivní dovolenou se zaměřením na pěší turistiku v létě a lyžováním v zimě. To beze zbytku platí.  Krkonoše turistika je zejména v posledních letech velké lákadlo, oblast Krkonoš nabízí nejen aktivní trávení volného času, nýbrž také potěší i ty návštěvníky, kteří si potrpí na dobré jídlo a pití, zejména pak ty, co rádi ochutnávají krajové speciality. Proto neváhejte a navštivte jedno z nejoblíbenějších krkonošských středisek obec Strážné - restaurace zde vás příjemně překvapí. Naše bouda Šestidomí vám zase pro změnu nabízí apartmány Krkonoše s vlastní kuchyní a tudíž můžete za jídlo ušetřit. Pokud však chcete ochutnat místní speciality, tak restaurace Strážné je blízko a můžete si na oběd v případě potřeby zajít tam. Pokud nebudete obcí jen projíždět, seznamte se s atraktivní nabídkou našeho skvělého ubytování Strážné. Možností je zde celá řada. Náš penzion Strážné funguje celoročně a vzhledem k umístění, skvělému zázemí a výhodným cenám se jedná o ideální volbu destinace,  pokud máte zájem o ubytování Vrchlabí a okolí. Nabízí ubytování s různou kapacitou od dvoulůžkových pokojů, až po velké apartmány pro rodiny nebo větší skupiny.

Kam na dobré jídlo? Obecní restaurace Strážné

Při pobytu na čerstvém horském vzduchu každému vyhládne. Ať jste aktivní sportovec, nebo preferujete méně náročnou pěší turistiku po mnoha turistických stezkách vedoucích skrz nádhernou přírodu. Obecní restaurace Strážné je jedním z oblíbených míst, kde se návštěvníci ubytování v této obci, případně projíždějící nebo procházející turisté mohou velmi dobře naobědvat nebo povečeřet. Nabídka jídel a nápojů je opravdu široká, proto si spolehlivě vybere každý host dle svých preferencí. Skvělou gastronomii si mohou návštěvníci vychutnat ve stylovém interiéru nebo nebo i ve venkovním posezení. Hospoda Strážné funguje celoročně.

Obecní úřad Strážné na svých webových stránkách poskytuje řadu užitečných informací pro své návštěvníky, kteří se zajímají o turistiku, možnosti ubytování nebo stravování, včetně aktuálních informací o sněhových podmínkách na místních sjezdových tratích během zimních měsíců. Pokud jde o možnosti stravování a občerstvení, tak nabídka není pouze omezena na obecní restauraci Strážné zmiňovanou výše, nýbrž jsou zde i další možnosti. Obecní hospoda - Strážné a místní bar kromě obvyklých obědů a večeří také nabízí i snídaně. Jako každá správní obecní hospoda, tak i obecní hospoda Strážné vás nasytí a napojí. Informujte se o místních specialitách, mezi které bezesporu patří typická krkonošská jídla, ale piva z lokálních pivovarů. 

Dovolená snů a obecní restaurace areál Strážné

Pro znalce Krkonoš jistě není žádným tajemstvím, že právě obec Strážné nabízí ideální podmínky pro dovolenou a rekreaci dle představ návštěvníků. Tento areál poskytuje kvalitní zázemí a vyžití v průběhu celého roku. Naše chalupa Strážné se může stát vaším dočasným domovem během dovolené. Je jedno, jestli vyznáváte méně náročnou pěší turistiku nebo adrenalinové sporty - to vše najdete přímo v místě, případně v nedalekém okolí. Velmi oblíbenou aktivitou místních návštěvníků je lyžování, ať klasické nebo sjezdové. Kromě půjčoven a servisu sportovního vybavení tu nalezente obecní restaurace - Strážné.Tak můžete být bez obav. Rozhodně se tu nudit nebude nikdo. Navíc si pochutnáte na výborné a vyhlášené gastronomii. Nemusíte jezdit nikam daleko. Sportovní vyžití, turistika a restaurace Strážné vás nadchnou natolik, že se budete rádi vracet!.  

Každé roční období je ideální pro návštěvu Krkonoš, proto můžete být bez obav při plánování pobytu. Chybu neuděláte, ať vyrazíte v kterémkoliv ročním období. Naše nabídka ubytování Krkonoše je široká a právě skvělé a výhodné ubytování, které nabízíme, jistě osloví každého návštěvníka.

Restaurace strážné - možnosti dovolené

Letní dovolená 

Ubytování kola Krkonoše - zejména oblíbená je v tomto období pěší turistika, ale i tenis, lanový park, bobová dráha. Návštěvníci mohou využití jak značené turistické stezky, tak i řadu cyklotras, včetně cyklobusu, který vám pomůže překonat větší vzdálenosti. Dovolená Krkonoše zkrátka nemá konkurenci.

Zimní dovolená 

Ubytování lyže Krkonoše - lyžování klasické, tak i sjezdová tradičně láká do Krkonoš řadu nadšenců těchto sportů. Krkonoše disponují řadou středisek, kde jsou výborné podmínky pro tyto sporty. Místní terény mají různou náročnost, proto si sportu v překrásné přírodě užije každý návštěvník bez ohledu na zkušenost. Pro to úplně začínající lyžaře jsou k dispozici lyžařské školy se zkušenými instruktory.