Krkonoše dovolená

Hledáte inspiraci, kam vyrazit na dovolenou s dětmi, s rodinou nebo přáteli? Máte starost, aby v místě, kde budete trávit dny volna, jste měli příjemné ubytování s veškerým pohodlím a možnostmi podnikat aktivity, které zaujmou i ty nejmenší členy rodiny? Pokud tedy hledáte "dovolená Krkonoše", tak pro vás máme řešení v podobě ubytování v naší skvělé boudě Šestidomí.

Nabízíme celoročně komfortní a cenově dostupné ubytování

Ubytování Krkonoše  - ať je to letní dovolená v Krkonoších nebo zimní dovolená v Krkonoších, na kterou vyrazíte, v kteroukoliv roční dobu najdete v této destinaci nejrůznější aktivity pro váš volná čas. Naše ubytovací kapacity, včetně apartmánů,  v obci Strážné v Krkonoších nepochybně předčí očekávání i těch nejnáročnějších klientů.  Zvláště apartmány Krkonoše jsou velmi žádané, a proto s jejich rezervací neotálejte. Ubytování Vrchlabí a okolí je velmi lákavé pro všechny návštěvníky, kteří hledají ubytování na úrovni za dostupnou cenu s ideálním zázemím.

Dovolená Krkonoše - zimní i letní

Krkonoše turistika - objevte unikátní krásu zdejší přírody a architektury, nadýchejte se čerstvého vzduchu a věnujte se sportům nebo méně náročné turistice. Volba aktivit je jen na vás. Rozhodně je v tomto nádherném kraji z čeho vybírat. Dovolená v Krkonoších je sázkou na jistotu. Každý sportovec a turista si může vybrat aktivity, které ho nejvíce baví. Je úplně jedno, které roční období si pro svou návštěvu Krkonoš vyberete. Vždy je zde živo a zábava! Nezáleží proto, jestli to je letní dovolená v Krkonoších nebo zimní dovolená v Krkonoších, pro kterou se rozhodnete. 

Letní dovolená Krkonoše

Ti, kteří se vydají do Krkonoš v letních měsících, tak se mohou těšit na oblíbené a dobře značené turistické trasy. Díky těmto trasám, kterých je kolem 900 km, můžete poznávat jedinečnou místní přírodu a užívat si pohybu na čerstvém vzduchu. Kromě pěší turistiky si sportovci mohou zahrát například tenis na kurtu v obci Strážné.

Ubytování kola Krkonoše - také můžete sednout na kolo a vyrazit objevovat krásy přírody kolem četných cyklotras. Pokud by se stalo, že terén nebo vzdálenost je nad vaše síly, nic se neděje a přesunout se můžete se svým bicyklem prostřednictvím cyklobusů. I to jsou důvody proč dovolená v Krkonoších je mezi návštěvníky tak oblíbená. Zejména pak dovolena v Krkonoších s dětmi je ideální destinací díky pestrým možnostem vyžití pro celou rodinu.

Zimní dovolená Krkonoše

Ubytování lyže Krkonoše - jakmile během zimních měsíců napadne sníh, je to znamení pro všechny příznivce lyžování a jízdy na snowboardu, že je nejvyšší čas vyrazit do některého z oblíbených středisek. Zimní dovolená Krkonoše láká malé i velké!  Kromě oblíbeného Špindlerova Mlýna doporučujeme zvážit návštěvu obce Strážné s několika sjezdovými tratěmi. Ani ostatní střediska jako Herlíkovice a již zmiňovaný Špindlerův Mlýn nejsou daleko. Klasickým a sjezdovým lyžováním, jízdou na snowboardu zimní radovánky zde zdaleka nekončí. Příznivci adrenalinových sportů a zážitků mohou vyzkoušet například bobovou dráhu, snowtubing nebo ledolezení. Zimní dovolená v Krkonoších tak zaujme všechny návštěvníky.  Za zimními aktivitami nemusíte jezdit nikam daleko. Ubytování Strážné, které nabízíme, je rozmanité a zahrnuje ubytování o různých kapacitách. Díky skvělému zázemí a možnostem sportovního vyžití patří mezi jedno z nejoblíbenějších. Dovolená v Česku Krkonoše je jasnou destinací, kde jsou všichni spokojeni. Dovolená s dětmi Krkonoše - to je výhra! Nemusíte hledat ostatní penziony Strážné, protože naše bouda Šestidomí je vám plně k dispozici  a disponuje pokoji v různých kategoriích a kapacitách, takže si vybere každý návštěvník. 

Dovolená v Krkonoších - chaty a chalupy

Dovolená Krkonoše - chata Strážné

Veškeré krásy přírody a aktivity v Krkonoších si návštěvník neužije, pokud nezůstane na několik dní. Dovolená v Krkonoších se tak neobejde bez ubytování. Návštěvníci proto často hledají možnost ubytování. Dovolená na horách v Krkonoších je krásným zážitkem zejména tehdy, když si zajistíte komfortní ubytování s dobrou polohou. Možností v oblasti Krkonoš je opravdu hodně. Ať hledáte chalupu nebo chatu pro dvojici, rodinu s dětmi nebo skupinu přátel, vše je k dispozici. Návštěvníci určitě také uvítají možnost ochutnání místních gastronomických specialit, které nabízejí restaurace Strážné