Ubytování lyže Krkonoše

Ta pravá zimní dovolená!

Ubytování Lyže Krkonoše - užijte si aktivní dovolenou, vyražte na lyže v Krkonoších. V současné době se cestování do zahraničí stalo vzhledem k neustále se měnícím podmínkám poměrně nejistým. Nejedni cestovatelé se kvůli rychle měnícím se podmínkám dostali do obtížné situace. Plánování cesty s větším časovým předstihem je za současné situace většinou velmi obtížné. Pozornost lidí se při výběru destinace pro dovolenou znovu obrátila na tuzemské cíle. Dovolená Krkonoše se stává stále oblíbenější kvůli nádherné přírodě a skvělého zázemí pro návštěvníky. Velmi vyhledávané a oblíbené je ubytování Vrchlabí a blízké okolí. Naše Chata Strážné je ideální volbou pro rodiny nebo skupiny přátel, které hledají komfortní ubytování při zachování soukromí. 

Krkonoše - ráj lyžařů

Zejména pro lyžaře v zimním období se Krkonoše stávají velmi žádané. Lidé se proto často ptají, kam na lyže v Krkonoších? Oblibu mezi lyžaři má tato oblast již dlouho. Její atraktivita se rok od roku zvyšuje díky nemalým investicím do infrastruktury a služeb v lyžařských střediscích. Zimní pobyt na lyžích v Krkonoších je pak velkým zážitkem, ať jste zkušenými lyžaři, nebo se teprve s tímto sportem seznamujete. Kromě výborných podmínek pro lyžaře se rok od roku v Krkonoších zlepšuje i nabídka kvalitního ubytování. 

Ideální ubytování v Krkonoších s lyžemi

Ubytování Krkonoše - řada návštěvníků této oblasti si oblíbila naše ubytování Strážné pro svou velmi dobrou polohu při objevování okolí. Krkonoše turistika je velkým lákadlem pro návštěvníky. Obec Strážné je ideálním výchozím bodem pro objevování okolní přírody. Ale jsou zde i výborné podmínky pro provozování různých sportů nejen v zimě, ale i v letních měsících. Ubytování kola Krkonoše je proto velkým tahákem pro řadu návštěvníků.  

Lyže Krkonoše - pobyty 

Nabídka středisek, kam vyrazit na  lyže v Krkonoších s ubytováním je poměrně široká. Mezi větší střediska patří zejména Špindlerův Mlýn, Harrachov nebo Pec pod Sněžkou. Existují i měně exponovaná střediska, jako obec Strážné nebo Janské Lázně, ale rovněž s ideálními podmínkami pro zimní dovolenou. Velká i malá střediska nabízejí možnosti ubytování všech kategorií a různých kapacit pro jednotlivce, až po větší skupiny rodin nebo přátel. Vyrazit na lyže v Krkonoších s ubytováním v soukromí rozhodně není problém. Naše penziony Strážné umožňují širokou nabídky ubytovacích možností za skvělou cenu a jsou ideální volbou díky své poloze.  Kvůli oblíbenosti této oblasti doporučujeme pobyt rezervovat s dostatečným předstihem. Zvláště oblíbené jsou naše apartmány Krkonoše s vlastní kuchyní. Kromě sjezdových tratí různých národností v Krkonoších najdete i celou řadu udržovaných běžkařských tratí. 

Lyže Krkonoše

Zimní pobyt na lyžích v Krkonoších je vždy zárukou příjemně strávené dovolené. Ani ti, kteří nechtějí investovat peníze do lyžařského vybavení, nepřijdou zkrátka, protože vše potřebné si mohou zapůjčit na celé řadě míst. Půjčovna lyží - Krkonoše se nachází téměř v každém středisku, takže si nemusíte lámat hlavu nad sportovním vybavením. Odborníci přímo na místě vám poradí s výběrem a samozřejmostí je i zajištění potřebného servisu. 

Lyže Krkonoše - permanentky

Lyžařům, kteří budou využívat lanovky a vleky se vyplatí sledovat zvýhodněné mimosezónní nabídky. Po celou dobu zimní lyžařské sezóny je pro většinu středisek možné zakoupit permanentky předem a on-line. Vyhnete se tak zdržení a čekání ve frontách. Navíc permanentky zakoupené on-line bývají i cenově zvýhodněny. Doporučujeme se vždy předem informovat o možnostech parkování a provozu ski-busů. Ušetříte tím čas, který můžete věnovat lyžování.   

Lyže a gastronomie v Krkonoších

Návštěvníci, kteří přijíždějí na lyže - Krkonoše jim v zimních měsících nabídnou nejen velký výběr sjezdových a běžkařských tratí, ale i pestrou nabídka možnosti občerstvení a stravování. Vaření můžete klidně hodit za hlavu. Kromě stánků s rychlým občerstvením zde najdete i řadu vyhlášených restaurací, kde si návštěvníci mohou pochutnat jak na místních regionálních specialitách, tak i třeba na pivu z malých lokálních pivovarů. Po celodenním lyžování na čerstvém vzduchu přijdou speciality místní gastronomie obzvlášť k chuti! Tak neváhejte a ochutnejte místní dobroty, které nabízí naše oblíbená restaurace Strážné. Zimní pobyt na lyžích v Krkonoších se tak stane mimořádným zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.