Penzion Strážné

Ubytování v srdci Krkonoš 

Obec Strážné - penziony: při plánování dovolené si každý chce zajistit ubytování na hezkém místě a se skvělým zázemím. Zejména v Krkonoších ubytování Vrchlabí a okolí je možností celá řada, ale jedna lokalita vyniká nad ostatními. Jedná se o obec Strážné, kde je nabídka pro návštěvníky po všech stránkách mimořádně atraktivní. Zejména pokud jde o ubytovací možnosti, naše chalupa Strážné bouda Šestidomí, případně penziony Strážné jsou mezi návštěvníky velmi oblíbené a vyhledávané. Ubytování Strážné, které celoročně nabízíme návštěvníkům, splňuje velmi vysoké nároky klientů, kteří se sem rádi opakovaně vrací.

Obec Strážné v Krkonoších - penziony

Penziony Strážné Krkonoše - je pojem, při jehož zaslechnutí by měl zbystřit každý, kdo chce prožít ideální dovolenou uprostřed nádherné přírody s maximálním komfortem a službami. Vůbec nezáleží na tom, zda jste aktivní sportovci, jedete s rodinou, s přáteli, ve dvojici, jestli preferujete klid a odpočinkovou pěší turistiku - to vše a mnohem více vám poskytneme na tomto jedinečném místě. A čím jsou naše penziony Strážné tak mimořádné? Naše nabídka ubytování velmi rozmanitá. Od dvoulůžkových pokojů pro dvojice, až po větší pokoje a apartmány, které uvítají rodiny nebo skupiny přátel. Každý návštěvník u nás najde to, co hledá. 

Obec Strážné - penziony

Penziony Strážné - v tomto místě naleznete ubytovací kapacity rozdílných kategorií s různým počtem lůžek. Ať hledáte prostorné apartmány Krkonoše s kompletně vybavenou kuchyní, dvoulůžkový pokoj pro páry, jednotlivce nebo vícelůžkové pokoje pro větší skupiny, vše tu máte k dispozici a stačí jen zvolit termín. Některým návštěvníkům mohou také vyhovovat penziony s polopenzí - Strážné. Ani to u nás není problém. Kdo navštíví a ochutná dobroty restaurace Strážné, tak nebude litovat, navíc může vaření přenechat profesionálům a budete mít zároveň  možnost ochutnat místní regionální kulinářské speciality. Když už jsou zmiňovány místní speciality, tak nezapomeňte ochutnat piva z lokálních malých pivovarů. Ta vám  rozhodně přijdou k chuti po sportování nebo během poznávání místní nádherné přírody prostřednictvím turistických stezek. Dovolená Krkonoše je tak zážitkem pro všechny smysly.

Aktivní pobyt 

Penzion Strážné - letní sezóna 

Ubytování kola Krkonoše - návštěvníci přijíždějící na pobyt do Krkonoš mají velkou výhodu, že celoročně zde mají nabídku sportů a aktivit, které budou vyhovovat každému. Krkonoše turistika v letních měsících je oblíbená zejména pro pěší turistiku po značených turistických stezkách. V Krkonoších nepřijdou zkrátka ani vyznavači cyklistiky. Ti mohou využít několik set kilometrů cyklotras, ale také se mohou přibližovat speciálními cyklobusy. Dobrou zprávou je, že výčet aktivit tím zdaleka nekončí. V obci Strážné si můžete zahrát tenis. Odvážnější návštěvníci, kteří vyhledávají adrenalinové aktivity, mohou v Peci pod Sněžkou navštívit lanový park a bobovou dráhu. Ubytování Krkonoše nebo Strážné v Krkonoších - penziony zde si zamilujete.

Penzion Strážné - zimní sezóna

Ubytování lyže Krkonoše - ten, kdo si zvolí pro ubytování náš penzion ve Strážné, tak během zimního ročního období ocitne v ráji. Krkonoše se totiž stávají cílem vyznavačů klasického, ale i sjezdového lyžování. Pro oba sporty tu jsou ideální podmínky v podobě upravených tras a sjezdových tratí všech úrovní obtížnosti. Od pozvolných pro méně zdatné nebo začínající lyžaře, až po náročnější sjezdové tratě pro zkušené lyžaři. Ideální terén zde najdou i vyznavači jízdy na snowboardu nejen na upravených tratích, ale i ve volném terénu. Ve větších střediscích rovněž najdete půjčovny sportovního vybavení, včetně servisů. Proto můžete na hory vyrazit bez obav. Penzion ve Strážné na vás čeká.